Senator, Topoľčany

Klub Senator je situovaný v modernom areáli hotela Koruna a ponúka Vám tri oddelené priestory vyhradené pre milovníkov dobrej kávy a rôznych drinkov, ďalšia časť je vyhradená pre hráčov aby si nerušene v kľude mohli zahrať ruletu alebo zabaviť sa pri videolotériách a tretia časť je určená pre tých, ktorí majú radi poker.

 

LOKALITA

Štúrová 4654
955 01 Topoľčany

facebook Topgame Topoľčany


Zobraziť TOPGAME KLUBY na väčšej mape

 

VYBAVENIE

Klub svojim návštevníkom ponúka 18 moderných strojov, ako aj najnovšie videolotérie s možnou výhrou až 100 000 € na jedno kliknutie, najnovšiu a najmodernejšiu elektronickú ruletu alfa street R8 a fulget - pre tých čo majú radi klasiku a pokrové stoly texas hold´em a samozrejme JACKPOT, ktorý sa neustále zvyšuje.

 

KAVIARENSKÁ ČASŤ

Jedine u nás nájdete bar s milým a usmievavým personálom, taktiež množstvo zábavy, chutné miešané nápoje a skvelú kávu značky LAVAZZA, rôzne akcie a to všetko v krásnom, útulnom, ale luxusnom a plne klimatizovanom prostredí.


POKER CLUB

Vo vybraných dňoch v týždni, prípadne po dohode hráčov Senator organizuje turnaje v Texas hold´em pokri so skvelými garanciami v podobe finančných výhier a taktiež pravidelne organizujeme zaujímavé pokrové ligy s dotáciou o fantastické finančné sumy.

K dispozícii je Vám momentálne viac profesionálnych pokrových stolov, ktoré sa nachádzajú v oddelenom samostatnom priestore pre vaše úplné pohodlie a súkromie, s vyškoleným personálom, ktorý je ochotný kedykoľvek sa vám venovať.

Taktiež organizujeme Texas hold´em na kľúč. Zabezpečíme dovoz a odvoz kompletného pokrového vybavenia a taktiež profesionálnych dealerov.


 


Prevádzkovateľ klubu:
TOP GAME & NERA s. r. o., Povstania 1253/8, 95501 Topoľčany
právna forma: s. r. o.
IČO: 44441339
zapísaná Okresný súd Nitra, odd. sro, vložka 23301/N 

EGT - produktová rada

Spolupráca spočnosti TOPGAME a EGT Vám prináša exkluzívny herný zážitok, nové produktové rady RED GAME a BLUE GAME. Viac informácii TU.

Spoznajte CEZAR CLUB Piešťany

V nádherných priestoroch, obklopený krásou a elegaciou spoznaj chuť víťazstva. www.cezarpiestany.sk/.

TOPGAME

Spoločnosť TOP GAME je jednou z najväčších prevádzkovateľov elektronických kasín a videolotérií v SR.

Pod značkou TOP GAME prevádzkujeme licenčne viac ako 170 clubov, herní, barov a reštaurácií, pričom sme vlastníkmi 15 vlastných clubov.

Medzi našu najnovšiu a najluxusnejšiu prevádzku patrí Club CEZAR v Piešťanoch.

Takmer na 800 hracích miestach prevádzkujeme výhernú techniku z pozície vlastníka licencie.

Nájdete nás

Zelená linka pre obchod a prenájom videoterminálov, hracích automatov a elektronických ruliet 0800 157 157

 

NONSTOP servis 0948 111 664