Krupiér/ka, čašník/čka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Club Cezar Piešťany | Nálepkova 1815/1, Piešťany
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

  • Miesto práce: Club Cezar | Blumentálska 24 - Krížna 42, Bratislava - Staré mesto

  • Miesto práce: TOP GAME CLUB Bratislava | Trenčianska 57, Bratislava

  • Miesto práce: ESO Club (OD Vtáčnik) Prievidza | Š. Mojzesa 1, Prievidza (OD Vtáčnik)

  • Miesto práce: TOP GAME CLUB Levice
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Termín nástupu: ihneď

  • Miesto práce: Novootvorená herňa TOP GAME CLUB Trnava

  • Miesto práce: Herňa OKO, Fraňa Mojtu 6, Nitra

  • Miesto práce: Herňa FLASH, Radlinského 11, Nitra

  • Miesto práce: Planet Games Club | Hollého 9, Šaľa-Večq (pri pošte)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha baru
- obsluha výherných hracích prístrojov, videolotérii
- obsluha elektronickej rulety
- práca aj v nočných hodinách
- práca v kolektíve, fyzicky nenáročná

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Znalosti

Administratívne a ekonomické znalosti:
- Pokladňa - základy

Vodičský preukaz B

Požadovaná prax

- Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

požadujume:

- zodpovedený prístup
- spoľahlivosť
- bezúhonnosť
- maximálne pracovné nasadenie
- komunikatívnosť

K PROFESIJNÉMU ŽIVOTOPISU PRIPOJTE AJ FOTO CELEJ POSTAVY !!!

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Alžbeta Vargová
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

EGT - produktová rada

Spolupráca spočnosti TOPGAME a EGT Vám prináša exkluzívny herný zážitok, nové produktové rady RED GAME a BLUE GAME. Viac informácii TU.

Spoznajte CEZAR CLUB Piešťany

V nádherných priestoroch, obklopený krásou a elegaciou spoznaj chuť víťazstva. www.cezarpiestany.sk/.

TOPGAME

Spoločnosť TOP GAME je jednou z najväčších prevádzkovateľov elektronických kasín a videolotérií v SR.

Pod značkou TOP GAME prevádzkujeme licenčne viac ako 170 clubov, herní, barov a reštaurácií, pričom sme vlastníkmi 15 vlastných clubov.

Medzi našu najnovšiu a najluxusnejšiu prevádzku patrí Club CEZAR v Piešťanoch.

Takmer na 800 hracích miestach prevádzkujeme výhernú techniku z pozície vlastníka licencie.

Nájdete nás

Zelená linka pre obchod a prenájom videoterminálov, hracích automatov a elektronických ruliet 0800 157 157

NONSTOP servis 0948 111 664

TopGame