Krupiérka / čašníčka Pieštany

Miesto práce

CEZAR Club Piešťany www.topgame.sk, Trnavský kraj

Termín nástupu

asap

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Ponúkaný plat (brutto)

600 € (v čistom)+ odmeny do 250€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha elektronických výherných prístrojov
- zákaznícky servis
- práca s finančnou hotovosťou
- stály dozor herne

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca je na TPP, resp. živnosť, 3-mesačná skúšobná doba
- mesačné odmeňovanie podľa hospodárskych a výkonnostných výsledkov
- firemné pracovné oblečenie a obuv
- pravidelné vzdelávanie
- stravné lístky v hodnote 3,15€ (45%zamestnanec, 55% zamestnávateľ)
- nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti z daného odboru
- firma nemá žiadne dlhy voči sociálnej poisťovni, zdravotným poisťovniam a daňovým úradom
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní
K Životopisu priložte aktuálnu fotografiu.

v prípade otázok kontaktujte:
Roman Zámečník 0911020345

Vyhradzujeme si práva odpovedať len vyhovujúcim kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti
Pokladňa - základy
Počet rokov praxe
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- zákaznícky orientované správanie
- zodpovednosť
- príjemný vzhľad
- vysoká profesionalita
- bezúhonnosť
- znalosť každého ďalšieho jazyka je veľkou výhodou
- komunikatívnosť a flexibilita
- tímová spolupráca
- schopnosť vzdelávať sa

EGT - produktová rada

Spolupráca spočnosti TOPGAME a EGT Vám prináša exkluzívny herný zážitok, nové produktové rady RED GAME a BLUE GAME. Viac informácii TU.

Spoznajte CEZAR CLUB Piešťany

V nádherných priestoroch, obklopený krásou a elegaciou spoznaj chuť víťazstva. www.cezarpiestany.sk/.

TOPGAME

Spoločnosť TOP GAME je jednou z najväčších prevádzkovateľov elektronických kasín a videolotérií v SR.

Pod značkou TOP GAME prevádzkujeme licenčne viac ako 170 clubov, herní, barov a reštaurácií, pričom sme vlastníkmi 15 vlastných clubov.

Medzi našu najnovšiu a najluxusnejšiu prevádzku patrí Club CEZAR v Piešťanoch.

Takmer na 800 hracích miestach prevádzkujeme výhernú techniku z pozície vlastníka licencie.

Nájdete nás

Zelená linka pre obchod a prenájom videoterminálov, hracích automatov a elektronických ruliet 0800 157 157

NONSTOP servis 0948 111 664

TopGame